Pagājušā gada pavasarī saulainā nedēļas nogalē ar lieliski noorganizētu pasākumu izveidojās draudzība starp Indivduālās sagatavošanas basketbola skolu un Jūrmalas bērnu namu “Sprīdītis”. Pirms neilga laika 10. decembrī ISBS komanda devās uz Ķemeriem, lai iepazītos no jauna un atgādinātu, ka arī šogad mēs viņus gaidīsim ciemos!

Nē, mēs neieradāmies ar lielām, dārgām dāvanām, ar spīdīgiem un čaukstošiem maisiem, bet ar vēlmi dot bērniem prieku un sajūtu, ka viņi nav vieni.

Sākumā iepazināmies un pastāstījām par sevi, par basketbolu, par komandai būtiskām īpašībām. Un pēc tam rīkojām stafetes, spēlējām spēles un rotaļas. Jautri pavadījām laiku. Šie bērni izprot, ko nozīmē komanda, jo ikviens mēģināja ne tikai parādīt sevi no vislabākās puses, bet arī viens otram palīdzēja.

Vakara izskaņā pasniedzām arī kādu dāvanu: dažus riņķus, kas labi patika meitenēm,  kā arī fotogrāfijas no pavasara sporta spēlēm!
Runājot ar bērnu nama direktori, jāatzīst ka par labiem darbiem lielākoties cilvēki atcerās vien svētku laikā. Tāpēc mēs jaunajā gadā apņemamies vēl aktīvāk piedalīties šāda veida pasākumos! No šī brīža mums ir īpaši šīm aktivitātēm izveidots ziedojumu konts:

LV53HABA0551036428286 „ Nodibinājums ISBS”
Ziedo, ja vēlies palīdzēt!