Pagājušajā piektdienā (7.martā) noritēja jau ceturtais Individuālās sagatavošanas basketbola skolas (ISBS) un Studentu basketbola līgas (SBL) organizētais Atklātais treniņš. Šoreiz tas notika Mārupes sporta centrā.

Uz atklāto treniņu bija ieradies  kupls skaits topošo basketbolistu vecumā no 5 līdz 13 gadiem. Jo īpaši liels prieks bija vērot visjaunākā „basketbolista” (2009.gadā dzimušā) uzcītību, mērķtiecību un spēju neatpalikt no gados vecākiem bērniem.

Atklāto treniņu novadīja ISBS treneri un SBL spēlētāji. Treniņa ietvaros akcents tika likts uz treniņelementiem, kas ir nepieciešami katra spēlētāja individuālo prasmju apgūšanai un attīstībai. Spēlētāja meistarība spēles laikā cita starpā parāda viņa individuāli ieguldīto laiku un darbu basketbola prasmju noslīpēšanai ārpus komandas treniņiem.

Treniņa noslēguma daļā topošajiem basketbolistiem tika sarīkoti konkursiņi un stafetes, kur labākie ieguva balvas no ISBS, SBL, kā arī no no mūsu sadarbības partnera- veikala b.a.l.l.

Kā arī diviem centīgākajiem audzēkņiem ISBS treneri pasniedza ISBS dāvanu karti – divus treniņus individuāla trenera uzraudzībā ar iespēju pilnveidot savas basketbola prasmes.

Liels paldies jāizsaka trenerim Matīsam Vārnam un Mārupes sporta centram par viesmīlību un atbalstu šī pasākuma noorganizēšanā.

Kā teicis Sebastians Fetels „Ja dari, ko mīli, nekas nespēs tevi apturēt!”