Individuālās sagatavošanas basketbola skola (ISBS) 25.maijā Rīgas 64.vidusskolas sporta zālē un tās pagalmā organizēja ikgadējo Atvērto durvju dienu. Tās mērķis ir iepazīstināt ikvienu interesantu ar to, kas mēs esam un ko mēs darām.

Neraugoties uz karsto un svelmaino dienu, ikviens, kas bija ieradies, pilnā mērā izbaudīja īstas basketbola dienas gaisotni, kuru radīja ikvienam pieejamās dažādas basketbola aktivitātes, smaidīgas cilvēku sejas, atsaucīgā ISBS komanda, kā arī lielā daudzumā pieejamais saldējums, par kuru liels paldies jāsaka mūsu ilggadīgajiem atbalstītājiem Balbiino saldējumam.

Kā viens no šīs dienas nozīmīgākajiem darbiem bija jauna vairoga, basketbola groza uzstādīšana Rīgas 64.vidusskolas pagalmā. Paldies visiem entuziastiem par ieguldīto darbu tā tapšanā un uzstādīšanā!

Labākie sacensību dalībnieki saņēma vērtīgas balvas no ISBS un Isostar. Savukārt 1:1 turnīra uzvarētāji divās vecuma grupās saņēma, jo īpaši vērtīgas balvas – veikala B.A.L.L. dāvanu kartes (70 un 100euro) vērtībā.

Paldies tiem, kas palīdzēja, atbalstīja un piedalījās. Paldies īpašajiem viesiem Rolandam Freimanim, Cēzaram Ozeram u.c