2012. gada 6. maijā pie Arēnas Rīga notika Latvijas Basketbola Savienības (LBS) rīkotā basketbola diena, kuras ietvaros tika aizvadītas gan dažāda basketbola līmeņa finālspēles, gan izcīnīti tituli dažādās grupās strītbolā.

Starp visiem dienas notikumiem visiem basketbola mīļotājiem bija iespēja piedalīties arī Mūsu – Individuālās sagatavošanas basketbola skolas (ISBS) rīkotajās aktivitātēs.

Labākajiem dalībniekiem pārbaudījumos tika dāvināts viens bezmaksas treniņš ISBS treneru pavadījumā. Šī bija Mūsu pirmā pieredze šāda veida publiskajos pasākumos un tā ir vērtējama ar plus zīmi.

Tāpat katram pasākuma apmeklētājam un basketbola interesentam bija iespēja pienākt pie ISBS stenda, aprunāties par individuālajiem basketbola treniņiem, uzzināt informāciju un iepazīties ar Mūsu basketbola skolas filozofiju.

Savukārt jau pavisam drīz 2012.gada 26.maijā Rīgas 64.vidusskolas sporta zālē un iekšpagalmā ISBS rīkos atvērto durvju dienu! Tās laikā notiks dažāda veida aktivitātes, metienu konkursi un individuālo treniņu paraugdemonstrējumi. Pasākumā piedalīsies īpašie viesi, bet veiksmīgākajiem konkursu dalībniekiem būs iespēja tikt pie balvām.