2012.gada 26. maijā Rīgas 64. Vidusskolas sporta zālē un iekšpagalmā notika pirmā Individuālās sagatavošanas basketbola skolas (ISBS) rīkotā atvērto durvju diena.

Pasākums iesākās ar uzrunu no organizatoru puses, kam sekoja fotogrāfēšanās ar visiem klātesošajiem. Pasākuma laikā sarunās par pieredzi basketbolā un individuālajos treniņos dalījās tādi Latvijā pazīstami cilvēki kā Olimpiskais čempions Igors Miglinieks, 2007. gada Eiropas labākā basketboliste Anete Jēkabsone – Žogota un pirmā Sieviešu nacionālajā basketbola asociācijā (WNBA) draftētā latviete Ieva Kubliņa.

Atvērto durvju dienas ietvaros sporta zālē klātesošajiem skatītājiem un interesentiem bija iespējams vērot individuālos treniņus Mūsu treneru pavadībā. Treniņu paraugdemonstrējumi tika organizēti meitenēm, bērniem vecumā līdz desmit gadiem, pusaudžiem vecumā no četrpadsmit līdz astoņpadsmit gadiem un profesionāļiem, kuru laikā tika rādīta treniņu metodika un strādāts pie tādām prasmēm un iemaņām kā dribls, aizsardzība, māņkustības, metiens, veiklība, koordinācija.

Savukārt iekšpagalmā katrs pasākuma apmeklētājs varēja izmēģināt savu veiksmi un pierādīt savas prasmes dažādos ar basketbolu saistītos konkursos. Konkursi notika gan dalībniekiem sacenšoties savā starpā pie „Sacensību” groza, gan sacenšoties uz laiku pie „Laika” groza. Veiksmes palīdzība noteikti bija nepieciešana dalībniekiem pie „Jautrā” groza, kur bija jāpierāda iespēja iemest visdažādākos metienus no visdažādākajām pozīcijām. Tāpat bez veiksmes neiztika arī tālākā metiena konkursa dalībnieki, kura uzvarētājs spēja bumbu raidīt grozā no pretējās soda laukuma līnijas. Visi dalībnieki saņēma saldējumus, veiksminieki tika pie gardumiem un ISBS krekliņiem.

ISBS vēlas teikt lielu paldies visiem pasākuma apmeklētājiem, kā arī atbalstītājiem Ghetto basket,Vichy, Balbiino, Rīgas Piena Kombinātam un visiem pārējiem, kas palīdzēja, lai pasākums izdotos .  Nāc trennēties un uz drīzu tikšanos kādā no nākamajiem pasākumiem.

 

no images were found