Pavisam nesen no basketbola mekas – ASV Latvijā ieradies basketbola lietpratējs un bijušais profesionālais basketbolists Kriss Mūrs (Chris Moore). Vadot semināru Individuālas sagatavošanas basketbola skolas (ISBS) treneriem, viņš piedāvāja savu redzējumu, jaunas treniņu metodikas, stāstīja kā darboties ar audzēkņiem. Savukārt audzēkņiem bija iespējas izmēģināt jaunus vingrinājumus un specifiskas darbības, kas palīdzētu apgūt basketbola pamatelementus.

Kriss Mūrs ir ASV dzimis basketbolists. Studiju gados spēlējis Dienvidkalifornijas universitātē (University of Souther Cal). Ir piedalījies divu NBA komandu pirmssezonas treniņnometnēs, uzvarējis piecos dažādu pasaules basketbola līgu slam dunk turnīros. Savas profesionālās karjeras gaitas uzsācis Austrijā, savu sešpadsmit karjeras gadu laikā izceļojies pa pasauli spēlējot basketbolu visdažādākajās līgās, taču vislielāko savas karjeras laiku pavadījis mūsu kaimiņzemē Igaunijā, kur spēlēja basketbolu septiņus gadus.

Semināra beigās Kriss dalījās ar savām domām par spēlētāju individuālo meistarību, savu pieredzi basketbola jautājumos un ISBS. Kriss Mūrs ir pārliecināts, ka Individuālās sagatavošanas basketbola skola palīdzēs attīstīties mūsu valsts basketbolam. Bet par visu vairāk pievienotajā video apskatā.