Kurš teica, ka profesionālais sports ir viegls? Bieži vien tas prasa no sportista daudz vairāk, nekā dažs labs var iedomāties.

Profesionāla basketbolista dzīves ritms sastāv no diviem treniņiem dienā, dažādām procedūrām, spēlēm, ierobežota brīvā laika un limitētām aktivitātēm ārpus sporta. Turklāt savas karjeras laikā basketbolistam ir jārēķinās gan ar veiksmēm (būt īstajā vietā un īstajā laikā ar pareizajiem cilvēkiem apkārt), gan ar neveiksmēm (sportiskās formas kritumi, aizkulises, nesaskaņas komandā, traumas). Tāpēc katram profesionalim jābūt ar stingru raksturu, pašdisciplīnu un spēju sevi upurēt augstāku mērķu vārdā.

Pirms kāda laika Individuālās sagatavošanas basketbola skolā viesojās profesionāls basketbolists Edgars Čunda, kurš trenējās pie Mūsu treneriem un dalījās savos iespaidos par ISBS.

Individuālās sagatavošanas basketbola skola vēlas pateikt lielu paldies visiem Latvijas basketbolistiem, kuri novērtē Mūsu darbu. Novēlam Jums sportiskos panākumus, veselību un veiksmi gan karjerā, gan personīgajā dzīvē.