Mēs esam individuālās sagatavošanas basketbola skola. Piedāvājam individuālu un profesionālu pieeju jebkuram basketbolu spēlēt gribētājam. Mūsu mērķis ir veidot veselus, izglītotus un individuāli spēcīgus sportistus, kā arī sniegt iespēju ikvienam, jebkurā vecuma grupā, ar īpašiem paņēmieniem un metodēm, augsti kvalificētu speciālistu uzraudzībā, uzlabot savu individuālo meistarību basketbolā.

Lūkojoties mūsdienu Latvijas basketbola sabiedrībā, redzams, cik ļoti maz uzmanības tiek pievērsts katra basketbolista individuālajai meistarībai. Mūsuprāt, katra basketbolista meistarība ir tik augsta, cik liels ir ieguldītais individuālais darbs.

Tāpēc, ņemot piemēru no basketbola lielvalstīm, vēlamies Latvijā radīt iespēju jebkuram basketbolistam trenēties individuāli privāta trenera uzraudzībā, izmantojot jaunākās treniņu metodes, inovatīvus risinājumus un modernu inventāru.

Uz mūsu individuālajām nodarbībām tiek aicināti visi, neskatoties uz basketbolista vecumu, dzimumu, vai meistarības pakāpi.

NĀC TRENĒTIES UN ESI SOLI PRIEKŠĀ!